background

Wyjazdy na narty

Najpopularniejsze ośrodki narciarskie w Europie!
image1 image2 image3 image4 image5 image6

Wyjazd w Alpy - gdzie i jak się do niego przygotować?

Wyjazd w Alpy

Pragniesz przeżyć niezapomniany zimowy urlop w malowniczo położonym ośrodku narciarskim w Alpach? Przeżyć przygodę życia, szalejącna specjalnie przygotowanych nartostradach, gdzie można zarówno uczyć się podstaw jazdy na nartach, jak i doskonalić swoje umiejętności? Wiele ośrodków położonych w tych urzekających, co roku przyciągających rzesze turystów górach, posiada ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Zorganizuj swój wyjazd w Alpy już dziś!

Pragniesz przeżyć niezapomniany zimowy urlop w malowniczo położonym ośrodku narciarskim w Alpach? Przeżyć przygodę życia, szalejąc  na specjalnie przygotowanych nartostradach, gdzie można zarówno uczyć się podstaw jazdy na nartach, jak i doskonalić swoje umiejętności? Wiele ośrodków położonych w tych urzekających, co roku przyciągających rzesze turystów górach, posiada ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli jesteś początkującym, bądź średniozaawansowanym narciarzem idealną miejscowością, w której możesz się szkolić oraz doskonalić technikę jest położona w zachodniej części Tyrolu dolina Alpbachtal. Tyrolczycy uznają tę miejscowość za jedną z najpiękniejszych  ze znajdujących się w ich kraju. Wytyczone tutaj trasy są bardzo urozmaicone, lecz pomimo znajdującej się tutaj dużej ilości śniegu, część tras i tak jest sztucznie naśnieżana. Alpbachtal jest idealnym ośrodkiem dla rodzin z dziećmi. Kolejnym resortem, gdzie znajdują się w większości trasy łatwe oraz średnie jest francuski Brandnertal. Nie jest to zbyt popularny kurort narciarski, lecz ośrodek został malowniczo położony wśród alpejskich szczytów i stwarza znakomite warunki do nauki jazdy na nartach oraz doskonalenia swoich umiejętności. Są tu także trasy skitourowe, specjalne stoki saneczkowe i snowpark, gdzie wielbiciele snowboardu z pewnością znajdą coś dla siebie. Jeżeli jesteś bardziej doświadczonym narciarzem powinieneś wybrać się na urlop do Girmming. To ośrodek położony w Północnych Alpach Wapiennych. Najwyższy szczyt ma tutaj 2351 m n.p.m. Znajdziesz tu wiele ciekawych i urozmaiconych tras, gdzie ekstremalna jazda dostarczy CI silnego zastrzyku adrenaliny.

Jeżeli jesteś aktywną, szukającą wrażeń osobą i kochasz zimę, wybierz się na narty. Alpy są idealnym miejscem, w którym można zaplanować ciekawy urlop. Malownicze widoki, połyskujący w blasku słonecznych promieni śnieg oraz silna dawka adrenaliny na długo zapadną Ci w pamięć.

2020 - zjazdowo.pl - Pozostając na stronie zgadzasz się nie wykorzystywanie plików Cookies.