background

Wyjazdy na narty

Najpopularniejsze ośrodki narciarskie w Europie!
image1 image2 image3 image4 image5 image6

Kitzbuhel

Malowniczy ośrodek narciarski Kitzbühel, położony w Tyrolu, uznawany jest za jeden z najbardziej luksusowych i renomowanych w całych Alpach. Zróżnicowane pod względem trudności trasy, nowoczesna ośmioosobowa kolejka gondolowa oraz zapierający dech w piersiach krajobraz ośnieżonych szczytów sprawiają, iż Kitzbühel co roku odwiedzany jest przez rzesze miłośników jazdy na dwóch deskach.

Kitzbühel - infrastruktura i atrakcje dla aktywnych

Kitzbühel składa się z kilku terenów narciarskich: Pengelstein, Hahnenkamm, Bichlalm, Gaisberg oraz Resterhöhe i posiada 170 km tras zarówno wymagających pod względem technicznym, stromych i pełnych muld, jak i szlaków przebiegających po łagodnie nachylonych stokach, idealnych dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę na nartach. Po wschodniej stronie ośrodka kursuje kolejka linowa dowożąca amatorów narciarstwa na Kitzbühel Horn. Resort posiada ponadto nowoczesną ośmioosobową kolejkę gondolową „Ki-West”, która dowozi miłośników dwóch desek do innego kurortu – Ski Welt Wilder Kaiser Brixental. Kitzbühel oferuje także moc wrażeń amatorom narciarstwa biegowego, dla których stworzono rozbudowaną sieć tras. Miłośnicy jazdy na snowboardzie również nie będą tutaj narzekać na nudę. Hahnenkamm i Kitzbühel Horn oferują liczne trasy do jazdy na jednej desce. Najpopularniejsze szlaki wiodą po zboczach Kasereck. Dużym uznaniem cieszy się także zjazd Silberstuben.

Osoby uwielbiające aktywny tryb życia mogą także w Kitzbühel pojeździć na łyżwach lub też zagrać w hokeja na zamarzniętej tafli jeziora Schwarzsee. Ośrodek zapewnia również turystom bogatą ofertę apres ski. Liczne restauracje, serwujące lokalne dania, snow-bary, puby oraz dyskoteki zapewnią wspaniały wypoczynek po aktywnym dniu jazdy na nartach.

Kitzbühel - oferta dla narciarzy i miłośników zimowych aktywności

Kitzbühel to nowoczesny i prężnie rozwijający się ośrodek narciarski, jeden z najbardziej popularnych w Europie. Zróżnicowane trasy, zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i początkujących amatorów dwóch desek, bogata oferta apres ski oraz dobrze rozwinięta infrastruktura sprawiają, iż ośrodek Kitzbühel spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów.

2020 - zjazdowo.pl - Pozostając na stronie zgadzasz się nie wykorzystywanie plików Cookies.