background

Wyjazdy na narty

Najpopularniejsze ośrodki narciarskie w Europie!
image1 image2 image3 image4 image5 image6

Ośrodki narciarskie na Słowacji

Ośrodek narciarski SłowacjaPragniesz spędzić wspaniały urlop w ośrodku narciarskim wśród bajkowych widoków i białego śniegu? Na Słowacji istnieje wiele narciarskich ośrodków, które z pewnością spełnią oczekiwania, każdego, nawet najbardziej wymagającego narciarza lub snowboardzisty. Jeżeli chcesz poczuć smak przygody na zimowy urlop wybierz się na narty. Słowacja obfituje w ośrodki, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego turysty.

Bardzo dobre warunki do uprawiania narciarstwa zapewnia Spalena Dolina – Rohacze. Jest to niewielki ośrodek, położony w Dolinie Zuberskiej, znajdującej się w Tatrach Zachodnich. Resort jest bardzo znany, a w szczególności lubią tu przyjeżdżać Polacy. Obiekt przyciąga narciarzy dzięki bardzo dobrym warunkom do uprawiania ich ulubionego sportu oraz stosunkowo niskim cenami. Znajdują się tu trasy narciarskie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zapaleńców.

Kolejnym ośrodkiem narciarskim, w którym panują idealne warunki do jazdy na nartach jest położony u podnóża Tatr Stary Smokovec – Hrebienok. To przepiękne, urzekające magią kolorów miejsce z licznymi wodospadami oraz bajkowymi jaskiniami. Najdłuższa trasa ma tutaj 3 km. Znajdują się tu hotele, sanatoria, a także domy wczasowe. Nie brakuje także wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Dla głodnych wrażeń fanów narciarstwa atrakcyjny może się także okazać wyjazd do Rudaw Słowackich. Położony tam ośrodek Plejsy, to podobno jeden z Słowacja ośrodkinajlepszych ośrodków narciarskich zlokalizowanych w tym rejonie. Wytyczono tu wiele tras dla dopiero uczących się jazdy na nartach turystów, jednak również doświadczeni narciarze, pragnący otrzymać porządny zastrzyk adrenaliny, nie powinni narzekać na nudę. W kurorcie panują również doskonałe warunki dla miłośników jazdy na desce. Istnieje nawet specjalna trasa, na której można uprawiać tylko snowboard. Doskonały klimat, mroźne, rześkie powietrze oraz biały śnieg sprawią, że będziesz mógł cieszyć się prawdziwą zimą.

 

Autor: Marek Nuremski

2020 - zjazdowo.pl - Pozostając na stronie zgadzasz się nie wykorzystywanie plików Cookies.